Apartamento Mascarenhas
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
4-slaapkamer Apartamento Mascarenhas Rio de Janeiro ligt in de Copacabana wijk van Rio de Janeiro, binnen 3 km afstand van Christus de Verlosser en biedt ruimte aan maximaal 8 gasten. Er is wifi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.
Het 2-badkamer appartement ligt op een eersteklas locatie in Rio de Janeiro dicht bij metrostation Siqueira Campos, binnen 10 minuten wandelen ervandaan. Het Parque Garota de Ipanema bevindt zich op 2 km van Apartamento Mascarenhas van 90 m², terwijl BRS 1 Paula Freitas busstation op een steenworp afstand van het pand ligt. De Praça General Osório is binnen 10 rijden van het appartement genesteld.
Het appartement heeft uitzicht op de binnenplaats en bevat een keuken. Apartamento Mascarenhas biedt gasten de handige voorziening van handdoeken in de badkamer. Er is ook een apart toilet en een douche.
Deze accommodatie is uitgerust met een complete keuken. De accommodatie is op 7 km van Estação D Pedro II Central terinstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia Vermelha2,2 km
- Aterro do Flamengo4,4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont10 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van dit strand Apartamento Mascarenhas?
Gasten van dit strand Apartamento Mascarenhas kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Christus de Verlosser, op 3 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Praça General Osório (2 km) en het Parque Garota de Ipanema (2,1 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Apartamento Mascarenhas?
De prijs van het boeken van Apartamento Mascarenhas is $240. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit strand Apartamento Mascarenhas?
Dit strand Apartamento Mascarenhas bestaat uit 90 vierkante meters. - ❓
Is er een tuin binnen de groep van het appartement?
Ja, er is botanische tuin bij het appartement.